Facebook ikona YouTube ikona
Ankieta czy podoba Ci się nasza akcja?
 
90%
 
3%
 
3%
 
2%
Jesteś tutaj: Aktualności / Kolejne marzenie spełnione!

Kolejne marzenie spełnione!

22.04.2015

Lada moment wyprawa, ale zdążyliśmy jeszcze uszczęśliwić małego Marzyciela!

Pamiętacie koncert, który odbył się 4 kwietnia 2014 r. na dziedzińcu Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie? Wówczas uczestnicy The Voice of Poland zaśpiewali z uczniami i absolwentami szkoły, których talent nie był wcale mniejszy od artystów znanych ze szklanego ekranu. Dzięki zorganizowaniu tego koncertu Wiktoria - podopieczna Fundacji Mam Marzenie mogła otrzymać wymarzony niebieski laptop.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu śremian i zakupionych przez nich cegiełek za zebrane pieniądze mogliśmy spełnić kolejne marzenie!

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. Maks otrzymał z rąk wolontariuszki FMM laptop Lenovo. Ze względu na ciężką chorobę chłopca i moje obowiązki wynikające z bycia podchorążym szkoły wojskowej moment spełnienia przekładany był wielokrotnie. Ostatecznie niestety nie udało mi się dotrzeć, by uczestniczyć w tej chwili. Wiem jednak, że chłopak bardzo się ucieszył i postanowił, że sam napisze relację z tego wydarzenia.

To już piąte marzenie jakie zaszczyt mieliśmy sełnić. Cieszę się, że po raz kolejny ciężka praca nie poszła na marne. Radość i uśmiech dzieci rekompensuje wszystko.

Maks, nigdy nie przestawaj marzyć!

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks