Facebook ikona YouTube ikona
Ankieta czy podoba Ci się nasza akcja?
 
90%
 
3%
 
3%
 
2%
Jesteś tutaj: Mam marzenie

Mam marzenie

Fundacja Mam Marzenie działa po to, aby spełniać marzenia chorych dzieci. Dlaczego? Bo wierzy i już niejednokrotnie doświadczyła tego, jak wielka jest moc spełnianego marzenia!

Fundacja powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Obecnie działa w 16 oddziałach na terenie całej Polski (Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław).

Spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od 9 lat wolontariusze fundacji ofiarowują swój wolny czas, aby przerwać okres smutku spowodowanego chorobą i wnieść w życie dzieci i ich rodzin chwile radości oraz dać siły do walki z chorobą. Taką terapeutyczną moc ma spełnianie najskrytszych pragnień. Podopiecznych fundacja nazywa Marzycielami.

Praca fundacji opiera się w 100% na wolontariacie, a wszystkie marzenia udaje się spełnić dzięki zaangażowaniu zarówno wolontariuszy, jak i sponsorów. Co z tego ma? Ponad 4000 spełnionych marzeń od początku działalności fundacji oraz ogromną satysfakcję, że robi coś tak niesamowitego, jak dawanie radości tam, gdzie często jej brakuje, bo choroba wchodzi na pierwszy plan.

Jest wiele możliwości, aby móc spełnić marzenia chorych dzieci.

Uwierz w marzenia – na nie nigdy nie jest za późno!


zuzia-00.jpg      profilowe-2.jpg

 

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks